Programista Android

W związku z tworzeniem nowego zespołu odpowiedzialnego za wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów i serwisów w obszarze B2B oraz B2C, poszukujemy programistów  z doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań na platformie Android. Jako członek zespołu, będziesz odpowiedzialny za programowanie oraz rozwój platformy komercyjnie wdrażanej na globalne rynki.

Jak pracujemy

tak

Elastyczne godziny pracy

nie

Praca zdalna

nie

Laptop

Komputer stacjonarny

Podstawka pod laptopa

Zadania

Zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji mobilnych na platformę Android
  • Wpływ na kierunek dalszego rozwoju produktów wdrażanych oraz komercyjnie dostępnych na rynku
  • Koordynacja rozwoju funkcjonalności z innymi grupami technicznymi (np. Back-end, Front-end czy UI/UX)

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Wynajem kabrioletu