To może być świetna praca dla Ciebie

Python Developer

Miejsce pracy:

Team Connect to doświadczona firma technologiczna zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora IT, działająca w modelu outsourcingu. Istniejemy od 2008 roku.

Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów. Interesują Cię ciekawe i ambitne projekty? Jeżeli tak – pracuj z nami! Zapewnimy Ci bezpieczne i elastyczne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Zadzwoń lub napisz - chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Główne zadania:

  • Ścisła współpraca z inżynierami oraz ekspertami językowymi pracującymi w grupie komputerowego przetwarzania języka naturalnego (NLP)
  • Tworzenie prototypowego oraz komercyjnego oprogramowania dla produktów i usług
  • Udział w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych związanych przetwarzaniem bardzo dużych zbiorów danych (Big Data)
  • Praca w  zespole zajmującym się przetwarzaniem języka naturalnego, wizją komputerową, analizą Big Data oraz innymi inteligentnymi rozwiązaniami

Wymagane doświadczenie:

  • Bardzo dobra znajomość języka Python
  • Dobra znajomość środowiska Linux
  • Gotowość do ciągłego rozwoju i tworzenia nowych, niestandardowych aplikacji

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek NumPy, pandas, scikit-learn lub podobnych
  • Znajomość bibliotek do przetwarzania języka naturalnego, np. NLTK
  • Doświadczenie w crawl-owaniu Internetu i wyszukiwaniu informacji
  • Znajomość innych języków skryptowych, np. Bash, Perl
  • Znajomość innych języków programowania: Java, C/C++
  • Znajomość relacyjnych baz danych: MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość baz danych NoSQL: Cassandra, MongoDB, ElasticSearch, Redis
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferujemy:

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z obszaru sztucznej inteligencji
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Do wyboru – umowa o pracę lub B2B
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz kadrowo-płacowych
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy
  • 2000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów
  • Firmowe spotkania, na których można wymieniać się doświadczeniami z innych projektów

Wyślij nam swoje CV

HireMe@teamconnect.pl

Ref No: ECH/PD/WAW

Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie zUstawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późniejszymi zmianami)