Model współpracy Outsourcing specjalistów

Poszukujesz specjalistów, którzy wesprą Cię w Twoich projektach? Chcesz znaleźć eksperta, który rozwiąże palący problem? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

Zadaj pytanie

Optymalizacja kosztów

Oszczędność
czasu

Większa
wydajność

Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo współpracy, gwarancję jakości usług oraz przejrzyste modele rozliczeń.


Najmodniejsza w tej chwili forma współpracy na rynku IT, która pozwala obniżyć koszty kadrowe, skuteczniej zarządzać budżetem projektowym, zmniejsza ryzyko operacyjne oraz usprawnia realizację każdego zlecenia. Jako specjaliści możemy zagwarantować, że przy Twoim projekcie pracują najlepsi z najlepszych, posiadający doświadczenie w konkretnym obszarze.

Korzyści:
  • Optymalizacja kosztów. Płacisz wyłącznie za wykonane zadanie. Obniżasz koszty związane z rekrutacją i utrzymaniem zasobów ludzkich.
  • Oszczędność czasu. My zajmiemy się znalezieniem właściwych osób, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.
  • Większa wydajność. Zlecając nam realizację zadania masz pewność, iż zajmą się nim profesjonaliści wyspecjalizowani w wymaganym zakresie.
  • Wysoka kontrola. Masz wpływ na dobór specjalistów oraz podejmowane decyzje. To Ty zarządzasz wynajętymi przez nas specjalistami.
  • Wygodne rozliczenie, mniejsza odpowiedzialność. Przejmujemy na siebie obowiązki wynikające z kodeksu pracy. Ty otrzymujesz wyłącznie fakturę za wykonane usługi.
  • Model rozliczeń: Time & Material - Rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową zależną od czasu pracy specjalistów.

Pozostałe modele współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.