Model współpracy Outsourcing projektów

Prowadzisz skomplikowany projekt informatyczny? Musisz zapewnić swojemu klientowi ekspertów IT z najwyższej półki? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

Zadaj pytanie

Optymalizacja kosztów

Oszczędność
czasu

Większa
wydajność

Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo współpracy, gwarancję jakości usług oraz przejrzyste modele rozliczeń.


Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych zleceń zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego. Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów od IT, którzy są w stanie pomóc Ci w każdej realizacji.

Korzyści:
  • Kompleksowa realizacja. Skompletujemy dla Ciebie zespół specjalistów niezbędny do realizacji projektu. Zarządzimy nim i oddamy efekty pracy, jednocześnie przenosząc prawa autorskie.
  • Koncentracja na kluczowych obszarach działalności. Dzięki nam masz możliwość koncentracji uwagi wyłącznie na istocie działalności Twojej firmy.
  • Wysoka kontrola. Zapewniamy Ci wysoki poziom SLA i raportowanie na każdym etapie realizacji projektu. Masz wpływ na dobór specjalistów oraz podejmowane decyzje.
  • Niższe koszty. Nie poniesiesz kosztów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji i zatrudnieniem. Bierzemy odpowiedzialność za dostarczenie na czas wymaganych kompetencji w postaci zasobów ludzkich.
  • Minimalizacja ryzyka. Dzięki zastosowaniu outsourcingu zmniejszasz prawdopodobieństwo związane z przekroczeniem terminu realizacji projektu oraz założonego budżetu.
  • Model rozliczeń: Time & Material - Rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową zależną od czasu pracy specjalistów.

Pozostałe modele współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.