Model współpracy Projekty Fixed Price

Musisz przeprowadzić integrację lub wdrożyć nową aplikację w firmie? A może marzysz o storzeniu własnego technologicznego startupu? Chętnie przeprowadzimy analizę Twoich pomysłów i pomożemy je zrealizować.

Zadaj pytanie

Optymalizacja kosztów

Oszczędność
czasu

Większa
wydajność

Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo współpracy, gwarancję jakości usług oraz przejrzyste modele rozliczeń.


Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych zleceń zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego. Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów od IT, którzy są w stanie pomóc Ci w każdej realizacji.

Korzyści:
  • Kompleksowa realizacja. Skompletujemy dla Ciebie zespół specjalistów niezbędny do realizacji projektu. Zarządzimy nim i oddamy efekty pracy, jednocześnie przenosząc prawa autorskie.
  • Koncentracja na kluczowych obszarach działalności. Dzięki nam masz możliwość koncentracji uwagi wyłącznie na istocie działalności Twojej firmy.
  • Wysoka kontrola. Zapewniamy Ci wysoki poziom SLA i raportowanie na każdym etapie realizacji projektu. Masz wpływ na dobór specjalistów oraz podejmowane decyzje.
  • Niższe koszty. Nie poniesiesz kosztów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji i zatrudnieniem. Bierzemy odpowiedzialność za dostarczenie na czas wymaganych kompetencji w postaci zasobów ludzkich.
  • Minimalizacja ryzyka. Dzięki zastosowaniu outsourcingu zmniejszasz prawdopodobieństwo związane z przekroczeniem terminu realizacji projektu oraz założonego budżetu.
  • Model rozliczeń: Time & Material - Rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową zależną od czasu pracy specjalistów.

Pozostałe modele współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Projekty Time & Material są obecnie najbardziej popularną formą współpracy przy projektach informatycznych. Pozwalają na definiowanie wymagań co do projektu na bieżąco i z wykorzystaniem zwinnych metodyk zarządzania projektami (Agile). Metodyki te dają najlepsze efekty końcowe. Klient ma pewność, że otrzyma produkt zgodny z oczekiwaniami. W tej formule nasz Team może pracować z naszej siedziby jak również Twojej. Rozliczamy się z miesięcznie z przepracowanych godzin na podstawie raportów z wykonanych zadań.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu. Jesteśmy w stanie utworzyć zespół ze Specjalistów ze znajomością programowania aplikacji mobilnych, frontend’owych, jak i backend’owych. Mamy duże doświadczenie z Java, .NET, Python, Javascript, Node.js, PHP, React, Angular. Jesteśmy w stanie pracować z naszej siedziby i wykorzystując do tego włąsną infrastrukturę, ale możemy również oddelegować zespół do pracy w Twojej siedzibie. Kładziemy nacisk na dobre praktyki programistyczne jak DevOPS, Continuous Delivery i Continuous Deployment i Continuous Integration (CI), Test-driven development (TDD), Domain-driven design (DDD). Korzystamy z rozwiązań Atlassian (Jira, Confluence), chmur obliczeniowych Amazon Web Services (AWS) i Microsoft Azure.