Model współpracy Rekrutacja

Nasza baza kandydatów to kilkadziesiąt tysięcy rekordów, a nasi specjaliści od HR są w stanie przeprowadzić rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Zadaj pytanie

Weryfikacja techniczna kandydatów

Gwarancja

Success Fee

Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo współpracy, gwarancję jakości usług oraz przejrzyste modele rozliczeń.


Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT. Chcesz zatrudnić ekspertów IT na etat? Masz problem ze znalezieniem kandydata spełniającego wysokie wymagania Twoich projektów lub nie wiesz jak sprawdzić ich kompetencje? To rozwiązanie jest idealne dla Ciebie!

Korzyści
  • Wykwalifikowani rekruterzy. Zlecając nam rekrutację masz pewność, że proces rekrutacji będzie przeprowadzony w sposób właściwy, a kompetencje kandydatów zweryfikowane.
  • Skuteczność. Metody rekrutacji jakimi się posługujemy, umożliwiają nam wyszukanie właściwych kandydatów w krótkim okresie czasu.
  • Gwarancja. Udzielamy naszym Klientom 3-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.
  • Model rozliczeń: Success fee po znalezieniu odpowiedniego kandydata, płatność zgodnie z cennikiem Team Connect.

Pozostałe modele współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.