Model współpracy Team leasing

Team Leasing to najbardziej elastyczna forma pracy nad projektami informatycznymi. Pozwala ona na systematyczne i terminowe opracowywanie kolejnych etapów projektu oraz efektywne zarządzanie zespołem informatycznym.

Zadaj pytanie

Efektywne zarządzanie

Optymalizacja kosztów

Większa
wydajność

Oferujemy najwyższe bezpieczeństwo współpracy, gwarancję jakości usług oraz przejrzyste modele rozliczeń.


Team Leasing – TL jest podobny do Outsourcingu Specjalistów, ale różni się tym że dostarczamy cały zespół projektowy i poza rozliczeniem T&M możemy rozliczać się za Sprinty z klientem.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu. Ta elastyczna i korzystna dla zamawiającego forma współpracy, pozwala na zredukowanie kosztów związanych z zatrudnieniem i poszukiwaniem pracowników. To także szansa na zatrudnienie zgranego zespołu, który posiada doświadczenie w konkretnej branży lub przy konkretnym rodzaju projektów.

Po pierwsze elastyczność

Team Leasing to najbardziej elastyczna forma pracy nad projektami informatycznymi. Pozwala ona nie tylko na systematyczne i terminowe opracowywanie kolejnych etapów projektu, ale też na najbardziej efektywne zarządzanie zespołem informatycznym i przekierowywanie zespołu do pracy nad najważniejszymi w danej chwili zadaniami.

Po drugie korzyści

Model Team Leasing charakteryzuje się nie tylko możliwością swobodnego zatrudnienia całego zespołu ekspertów, ale też korzystnym sposobem rozliczenia. Zamawiający rozlicza się według wybranego modelu:

  • umowa T&M – (time & material), czyli opłaty za usługi według stawek godzinowych
  • opłaty za kolejne, wykonane już, odcinki pracy

Pozostałe modele współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.