Administrator Linux

8 000 - 12 000

Wynagrodzenie netto

B2B, Umowa o pracę

LinuxRedHatCentosMySQL/PostgreSQLOracleTomcatJBossRed Hat SatelliteAnsibleOpenStackOpenBSD

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

200

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Zadania

  • Administracja systemów Linux (RedHat Enterprise Linux, CentOS)
  • Instalowanie i konfiguracja usług w oparciu o systemy Linux
  • Rozwiązywanie problemów na serwerach
  • Rozwiązywanie problemów i incydentów zgłaszanych przez użytkowników oraz bieżące wsparcie użytkowników (1 i 2 linia wsparcia)
  • Budowa i utrzymanie środowiska produkcyjnego, testowego, rozwojowego
  • Zarządzanie aktualizacjami/ poprawkami w celu utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa
  • Zapewnianie jak najwyższego poziomu dostępności, wydajności i bezpieczeństwa systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje: Red Hat/CentOS)
  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • Znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących relacyjnych baz danych
  • Komunikatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa po okresie próbnym)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie)

MILE WIDZIANE:

  • Ogólna znajomość sprzętu serwerowego i sieciowego
  • Doświadczenie w dowolnym języku programowania
  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji (Tomcat, JBoss)
  • Doświadczenie z systemem Red Hat Satellite
  • Znajomość Ansible
  • znajomość OpenStack
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Certyfikat RHCE
  • Znajomość OpenBSD (pf)

Metodologia pracy

  • Scrum

Szkolenia

Darmowy parking

Owoce

Warsztaty