Back-end Developer

JavaDockerKubernetesElasticSearchPostgreSQLNoSQLJenkinsGITSVN

Wielkość zespołu

5-6

Wielkość firmy

100

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Zadania

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach
  • Aktywne tworzenie architektury systemów w modelu Cloud
  • Współtworzenie oraz aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami frontendowymi

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania  Java
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość technologii Docker i zagadnień związanych z budowaniem mikro-usług (microservices)
  • Znajomość platformy do zarządzania i skalowania kontenerami Kubernetes
  • Znajomość  Openshift Container Platform
  • Znajomość baz danych Elasticsearch, Postrgesql, NoSql
  • Znajomość narzędzi Continous Delivery – Jenkins
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji – GIT, SVN
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD
  • Doświadczenie w tworzeniu architektury zorientowanej obiektowo
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce Scrum
  • Doświadczenie i znajomość techniki tworzenia i testowania aplikacji z użyciem Test Driven Developement (TDD)
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Metodologia pracy

  • Scrum

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Kawa

Nowoczesne biuro