C/C++ Engineer

11 000

Wynagrodzenie netto

Umowa o pracę

Technologie

CC++Linux/UnixUMLGUI

Praca zdalna

WEDŁUG UZNANIA

Wielkość zespołu

10-15

Wielkość firmy

1000

Linux

Zadania

  • Opracowywanie oprogramowania dla platform dekoderów opartych na systemie Linux.
  • Wdrożenie nowych modułów oprogramowania, w których priorytetem jest jakość kodu źródłowego.
  • Wdrażanie optymalizacji wydajności, debugowanie i naprawianie problemów z oprogramowaniem.
  • Udział w zwinnym procesie rozwoju dużego projektu oprogramowania.

Wymagania

  • Bardzo dobre umiejętności programowania w C.
  • Znajomość środowisk programistycznych i narzędzi opartych na systemie Linux.
  • Wiedza na temat cyklu życia aplikacji (z konserwacją i aktualizacjami).
  • Rozumienie różnych etapów tworzenia oprogramowania, od dokumentacji projektowej po przegląd kodu, testowanie jednostek i debugowanie.
  • Podstawowa znajomość wiersza poleceń Unix.
  • Bardzo dobra znajomość polskiego i angielskiego
  • Dobre logiczne myślenie, znajomość algorytmów

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość graficznych interfejsów użytkownika.
  • Znajomość UML.
  • Doświadczenie w konfigurowaniu narzędzi do budowania i automatyzacji, skryptowaniu.

Metodologia pracy

  • Scrum

Karta multisport

Konferencje

Chillout zone

Warsztaty

Kawa

Biblioteka techniczna

Nowoczesne biuro