Digital Marketing Specialist/Growth Manager

SEOGoogle Marketing PlatformGoogle Search ConsoleSalesforceGoogle AdsPardotHubSpot

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

100

Laptop

Tel. komórkowy

Podstawka pod laptopa

Windows

Zadania

KLUCZOWE CELE:

  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Wspomaganie rozwoju firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz zarządzanie nimi

ZADANIA:

  • Opracowanie kampanii cyfrowych i narzędzi oraz zarządzanie nimi w celu zwiększenia ruchu i konwersji
  • Planowanie oraz realizacja kampanii B2B przy współpracy z agencjami marketingowymi oraz graficznymi
  • Budowanie wizerunku firmy w mediach społecznościowych
  • Opracowywanie i przygotowywanie materiałów marketingowych i treści
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej (relacje z wydarzeń firmowych, aktualizacja informacji na temat podejmowanych inicjatyw w obszarach: HR, IT)
  • Zarządzanie projektami marketingowymi

Wymagania

  • Duża kreatywność i otwartość na nowe pomysły
  • Skoncentrowanie na analizie oraz na wysokiej wydajności wdrażanych rozwiązań
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z Digital Marketingiem
  • Przynajmniej rok doświadczenia na stanowisku Marketing Manager
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań marketingowych dla branży IT
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz znajomość takich narzędzi jak Google Analitycs, Google Adwords
  • Znajomość narzędzi: Salesforce, Pardot lub HubSpot
  • Dobra znajomość technik SEO oraz działań służących optymalizacji stron internetowych
  • Umiejętność planowania oraz optymalizacji kampanii online – B2B
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami
  • Doświadczenie w tworzeniu treści marketingowych oraz praktyczna wiedzy na temat strategii content marketing’owych
  • Zainteresowanie branżą IT w zakresie rozwoju oprogramowania oraz jej dobre zrozumienie na poziomie biznesowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Język angielski

Parking rowerowy

Darmowy parking

Owoce

Prysznic

Dobrze wyposażona kuchnia

Piłkarzyki

Taras z leżakami