Front-end Developer

do 21 000

Wynagrodzenie netto

B2B

HTML5/CSS3JavaScriptNode.jsJasmine/KaramaProtectorTDDGitAngularVue.js

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

100

Linux

Windows

Zadania

  • Projektowanie warstwy prezentacji (front-end) aplikacji internetowych
  • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika
  • Przygotowywanie zoptymalizowanego kodu na potrzeby średnich i dużych webowych systemów informatycznych
  • Ścisła współpraca z programistami warstwy aplikacji
  • Analiza wydajności kodu WWW aplikacji webowych
  • Dbałość o najwyższą jakość kodu
  • Dokumentowanie wytworzonego kodu i testowanie go

Wymagania

  • Udokumentowane, przynajmniej 4-letnie doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość HTML5/CSS3
  • Zawansowana znajomość JavaScript, Node.js, Jasmine/Karama, Protector
  • roczna, potwierdzona projektami komercyjnymi znajomość jednej z bibliotek: Angular lub Vue.js
  • Znajomość metodologii KSS, BEM, OOCSS, SMACSS oraz Atomic Design
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (JS) – TDD
  • Znajomość zasad czystego kodu
  • Znajomość zagadnień związanych z PWA i RWD
  • Doświadczenie w realizacji projektów w oparciu o metodyki zwinne
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (Git)
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Język angielski

Łódka na mazurach

Kawa

Nowoczesne biuro