Fullstack .NET Developer

13000-20000

Wynagrodzenie netto

B2B

.NETASP .NET MVCWCFWebAPIEntity FrameworknHibernateMS SQLJavaScriptReact

Wielkość zespołu

3-8

Wielkość firmy

100+

Podstawka pod laptopa

MaxOS

Linux

Windows

Zadania

  • Programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • Dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych (aplikacje webowe / webAPI / WebService) wykonanych we frameworku .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, WCF)
  • Komercyjne doświadczenie w technologiach front-endowych: JavaScript/TypeScript, React Native
  • Praktyczna znajomość GIT oraz GITLab
  • Znajomość MS SQL oraz składni języka SQL
  • Znajomość ORM – nHibernate lub EntityFramework
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu aplikacji domenowych (np. Domain Driven Design).

Metodologia pracy

SCRUM

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Chillout zone

Warsztaty