IoT Application Administrator

ConfluenceJiraBambooHP Service ManagerGrafanaPrometheusScrum/KanbanDevOpsITIL

Delegacje

RZADKO

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

100

Linux

Windows

Zadania

  • Wdrażanie produktów i usług zgodnie ze zdefiniowanymi standardami jakości, przy współpracy z menedżerami produktów IT
  • Bieżąca obsługa oraz ciągłe doskonalenie aplikacji i platform zgodnie z wytycznymi
  • Zapewnienie wsparcia na poziomie II oraz III linii
  • Testowanie oraz bieżące naprawianie zgłaszanych problemów
  • Współpraca z zespołami developerskimi przy wdrażaniu aplikacji i usług a także z działami biznesowymi
  • Raportowanie realizowanych prac

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w zakresie obsługi i wsparcia dużych aplikacji
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Kanban, Scrum), zrozumienie metodyki DevOps
  • Znajomość narzędzi takich jak: Jira, Confluence, Bamboo, HP Service Manager
  • Znajomość praktyk ITIL
  • Znajomość narzędzi monitorujących, takich jak Grafana/Prometheus
  • Ogólna wiedza na temat konfiguracji sieci
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie z aplikacjami IoT
  • Rozumienie metodyki DevOps
  • Ogólna znajomość dotycząca cyklu życia oprogramowania
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi w chmurze (Apple/iOS, Google/Android)

Metodologia pracy

  • Agile

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Owoce

Chillout zone

Warsztaty

Kawa

Biblioteka techniczna

Nowoczesne biuro