IT Administrator/System Administrator

do 80zł/h netto

Wynagrodzenie netto

B2B, Umowa o pracę

sieci WAN/LAN/VPN/CiscoPalo AltoCiscoJuniper FirewallsUbuntuDesktopActive Directory Service StudioWindows/Windows Server LinuxJiraConfluenceVMware

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

100

Linux

Windows

Zadania

  • Instalacja, konfiguracja oraz usprawnianie systemów
  • Utrzymanie, administracja i optymalizacja rozwiązań
  • Dbałość o poprawne działanie oraz wydajność serwisów
  • Współpraca z zespołami z USA oraz Holandii
  • Bieżący kontakt z partnerami ora klientami zewnętrznymi firmy
  • Ogólna wiedza/rozeznanie dotyczące płatnej telewizji
  • Bliska współpraca z działem programistycznym

Wymagania

  • Doskonała znajomość sieci (WAN, LAN, VPN, Cisco)
  • Dobra znajomość Palo Alto, Cisco, Juniper firewalls
  • Zaawansowana znajomość serwerów: Ubuntu, Desktop
  • Umiejętność pracy z Active Directory oraz Service Studio
  • Dobra znajomość VMware
  • Doświadczenie w pracy z systemami Windows/Windows Server i Linux
  • Wiedza na temat problematyki systemów monitorujących
  • Doświadczenie w analizie oraz poprawianiu wyników
  • Znajomość Jira, Confluence
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, szczególnie w zakresie technicznym

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie z zakresu IPTV lub podobne
  • Praktyczna znajomość narzędzi Continuous Integration (Gitlab, Jenkins)
  • Certyfikaty z branży IT
  • Podstawowa znajomość w zakresie DevOps
  • Znajomość narzędzi Ansible, Docker

Język angielski

Owoce