Java Cloud Architect

do 21 000

Wynagrodzenie netto

Umowa o pracę

Lokalizacja

100 %

JavaSpringNoSQL (Cassandra/MongoDB)AWSDockerKubernetesMicroservices

Delegacje

RZADKO

Wielkość zespołu

10-15

Wielkość firmy

200

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Windows

Zadania

  • Odpowiedzialność za projektowanie architektury IoT Cloud oraz podejmowanie kluczowych decyzji w tym obszarze
  • Pisanie zoptymalizowanego kodu dla różnych architektur do obsługi rozwiązań AI
  • Rozwiązywanie krytycznych problemów związanych z częścią chmurową IoT
  • Dbałość o wysoką jakość pracy oraz wydajność zespołów programistycznych
  • Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w programowaniu w Javie (zrozumienie JVM, profilowania, systemów operacyjnych)
  • Doświadczenie w pełnieniu kluczowej roli w zespole architektury dużego projektu
  • Doświadczenie w projektowaniu rozszerzalnych, elastycznych, skalowalnych i łatwych w utrzymaniu systemów
  • Doświadczenie z bazami danych NoSQL, takimi jak Cassandra, MongoDB
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu mikrousług (Docker i Kubernetes)
  • Praktyczna znajomość pamięci podręcznej, komunikacji asynchronicznej, równoważenia klastra i obciążenia, kolejki komunikatów oraz bezpieczeństwa sieci
  • Doświadczenie w projektowaniu architektur HA (wysokiej dostępności) systemów rozproszonych
  • Praktyczne doświadczenie programistyczne w AWS
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne/zarządzania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Informatyki, Inżynierii, Telekomunikacji lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Metodologia pracy

  • Scrum

Czego się nauczysz

  • Pisać zoptymalizowany kod dla różnych architektur do obsługi rozwiązań AI

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Kawa

Płatne urlopy i zwolnienia

Nowoczesne biuro