Java Developer

17 000 - 20 000

Wynagrodzenie netto

B2B

Forma zatrudnienia

Łódź,
Praca zdalna,

Java11SpringSpring BootHibernateDockerOracleMongoDBJunitMockitoOpenShiftJenkinsMavenCI/CDScrum

Wielkość zespołu

5-10

Wielkość firmy

100

Linux

Zadania

  • Projektowanie oraz rozwój platformy opartej na architekturze Mikroservisów
  • Wdrażanie dobrych praktyk programistycznych oraz wsparcie w testach
  • Praca z zespołami wytwarzających oprogramowanie w modelu TDD
  • Dokumentowanie systemów i usług
  • Praca w metodyce Agile

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu systemów przy użyciu: Java, Sping, Spring Boot, Hibernate
  • Doświadczenie w budowie i planowaniu architektury opartej o Mikroserwisy
  • Doświadczenie z architekturą i technologiami w zakresie ESB
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Doświadczenie w projektowaniu usług z wykorzystaniem Docker
  • Doświadczenie w tworzeniu procesów CI/CD, Jenkins
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych – Scrum
  • Znajomość wzorców architektonicznych
  • Znajomość Maven, Gradle

MILE WIDZIANE:

  • Posiadane certyfikaty lub szkolenia w zakresie Kubernetes

Metodologia pracy

  • Scrum

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Owoce