Java Developer

80/h

Wynagrodzenie netto

B2B

Forma zatrudnienia

Białystok,
Kielce,
Łódź,
Zielona Góra

JavaSpringHibernateSOAP/RESTMockito/JMockitJUnitMaven/GradleGit/GerritAgile

Wielkość zespołu

5-15

Wielkość firmy

100

Linux

Zadania

  • Analiza wymagań klienta
  • Opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną
  • Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java
  • Tworzenie i utrzymanie rozwiązań dla przemysłu
  • Implementacja testów automatycznych

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako programista Java
  • Znajomość framework’ów: Spring, SpringBoot, Hibernate (lub inny ORM)
  • Umiejętność tworzenia web service’s bazujących na SOAP lub REST
  • Doświadczenie w implementacji testów jednostkowych np. JUnit z wykorzystaniem Mockito lub JMockit
  • Umiejętność budowania projektu przy pomocy MAVEN lub Gradle
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu Git/ Gerrit
  • Doświadczenie w tworzeniu/rozwijaniu aplikacji webowych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania – Agile
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość niektórych z wymienionych technologii: GWT, JSP, Servlets, JavaScript, ExtJS, AngularJS, Vaadin, Selenium, Spock, LoadUI, JMeter, Groovy, Docker, Elasticsearch
  • Doświadczenie z systemami operacyjnymi Unix/ Linux
  • Znajomość innego języka obcego (niemiecki lub francuski)

Metodologia pracy

  • Agile

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Szkolenia

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Wynajem kabrioletu

Owoce

Kawa

Nowoczesne biuro