Kierownik Projektów IT

Wielkość zespołu

15+

Wielkość firmy

100+

Podstawka pod laptopa

Windows

Zadania

  • Koordynacja i prowadzenie projektów w obszarze infrastruktury IT Banku
  • Ścisła współpraca z inżynierami i menedżerami obszaru IT, dostawcami zewnętrznymi oraz przedstawicielami biznesu
  • Koordynacja i nadzór nad zewnętrznymi dostawcami w zakresie prac projektowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu i koordynacji projektów i zadań IT w obszarze infrastruktury
  • Dobre rozumienie zagadnień z zakresu bezpieczeństwa i ryzyka IT
  • Doświadczenie w administracji i monitorowaniu infrastruktury IT
  • Znajomość środowisk platform systemów operacyjnych Windows Server, Unix
  • Znajomość Active Directory, MS Exchange
  • Wiedza z zakresu administracji platformami baz danych MS SQL Server / Oracle
  • Wiedza z zakresu wirtualizacji środowisk serwerowych i desktopów
  • Znajomość ITIL w zakresie zarządzania zmianą, incydentami, wydajnością i ciągłością biznesową
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zorientowanie na cele i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania wiedzy
  • Bardzo dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność i terminowość
  • Wytrwałość i wysoka motywacja wewnętrzna

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach migracji centrum przetwarzania danych (server room)
  • Doświadczenie wdrażania i utrzymania środowisk serwerowych, sieci, wirtualizacji
  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym

Metodologia pracy

SCRUM

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Kawa

Nowoczesne biuro