.NET Developer

do 115zł/h

Wynagrodzenie netto

B2B

.NET JavaScript/TypeScriptAngular 2+/ReactJSCI/CDGIT/GITLabMS SQLORMDI/IoC

Wielkość zespołu

10

Wielkość firmy

100

Podstawka pod laptopa

Windows

Zadania

  • Projektowanie architektury, dobór technicznych rozwiązań, implementacja aplikacji i komponentów
  • Programowanie w różnych warstwach aplikacji: baza danych, logika biznesowa, usługi, warstwa prezentacji
  • Dbałość o wysoką jakość, wydajność i bezpieczeństwo tworzonego kodu oraz zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
  • Wsparcie merytoryczne dla młodszych członków zespołu
  • Wyceny pracochłonności związanej z rozwojem poszczególnych elementów oprogramowania
  • Projektowanie i tworzenie integracji pomiędzy systemami wewnętrznymi oraz z usługami i systemami partnerów

Wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia zawodowego w projektach komercyjnych (aplikacje webowe / webAPI / WebService) wykonanych we frameworku .NET (ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI, WCF)
  • Znajomość technologii front-endowych: JavaScript/TypeScript,  Angular 2+ lub ReactJS
  • Praktyczna znajomość GIT oraz GITLab
  • Znajomość MS SQL oraz składni języka SQL
  • Znajomość ORM – nHibernate lub EntityFramework
  • Znajomość bibliotek DI / IoC (np. Autofac, Castle Windsor, Unity, itp.)
  • Umiejętność automatyzacji procesu developmentu i deploymentu z wykorzystaniem narzędzi CI / CD
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk w programowaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy narzędziami: TeamCity, OctopusDeploy, Nuget, IIS
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji domenowych (np. Domain Driven Design)
  • Doświadczenie z bazami NOSQL – Redis / MongoDB / ElasticSearch
  • Doświadczenie w projektowaniu procesu CI / CD
  • Praktyczna znajomość rozwiązań opartych o Docker / Kubernetes
  • Znajomość wzorców projektowych

Język angielski

Owoce

Kawa

Nowoczesne biuro