Programista Front-end

JavaScriptReact.jsHTML 5CSS 3REST APIGITLinuxES 2015+TypeScriptReduxASP.NET CORE MVCUML

Wielkość zespołu

5-7

Wielkość firmy

100+

Linux

Windows

Zadania

  • Budowanie warstwy interfejsu użytkownika;
  • Optymalizacja wydajności dostarczanych rozwiązań;
  • Implementacja logiki aplikacji w JavaScript;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość programowania obiektowego;
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5 oraz CSS 3;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z językiem JavaScript, w tym standardu ES2015+ oraz TypeScript;
  • Bardzo dobra znajomość frameworka React.js;
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem stanem aplikacji przy użyciu technologii Redux;
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Node.js;
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST;
  • Umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość .NET Core MVC;
  • Znajomość języka UML.

Metodologia pracy

SCRUM

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Prysznic

Dobrze wyposażona kuchnia

Piłkarzyki