Senior iOS Developer

do 120/h

Wynagrodzenie netto

B2B

Technologie

iOSSwiftObjective-CJiraBasecampScrum

Laptop

Komputer stacjonarny

Tel. komórkowy

Linux

Zadania

  • Tworzenie aplikacji mobilnych iOS
  • Projektowanie i wdrażanie komunikacji ze źródeł danych serwera
  • Tworzenie interfejsów użytkownika na podstawie makiet przygotowanych przez ekspertów UX / UI
  • Rozwój aktualnych oraz nowych aplikacji, ich rozszerzanie, optymalizacja
  • Udział w testach oraz bieżącym naprawianiu błędów
  • Wdrażanie/prowadzenie pozostałych członków zespołu
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji iOS
  • Praktyczna znajomość Swift i Objective-C
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Znajomość narzędzi wspierających projekty, np. Basecamp, Jira, Trello

Metodologia pracy

  • Scrum