Senior Java Developer

do 130/h

Wynagrodzenie netto

B2B

JavaSpringHibernateMySQLGitRESTful APIJenkinsJavaScript/HTML/CSSReactjQueryBootstrapSonarQube

Delegacje

RZADKO

Wielkość zespołu

5-7

Wielkość firmy

100

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Windows

Zadania

  • Projektowanie oraz rozwój aplikacji internetowych
  • Analiza oraz dbanie o najwyższą jakość kodu źródłowego
  • Bieżąca analiza wymagań
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu developerskiego (Scrum)

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i rozwoju aplikacji webowych w Javie
  • Praktyczna znajomość Spring, Hibernate
  • Dobra znajomość systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych MySQL
  • Praktyczna znajomość Git, RESTful API
  • Praktyczna znajomość inżynierii oprogramowania, wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych
  • Ukończone wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka, telekomunikacji lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość technologii front-endowych: JavaScript, HTML, CSS
  • Znajomość następujących narzędzi/bibliotek: React, jQuery, Bootstrap
  • Znajomość serwera automatyzacji Jenkins
  • Znajomość narzędzi do analizy kodu źródłowego, np.: Klocwork, SonarQube, SVACE itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji i dokumentacji technicznej

Metodologia pracy

  • Scrum

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Owoce

Kawa

Nowoczesne biuro