Software Developer

do 110/h

Wynagrodzenie netto

B2B

Forma zatrudnienia

Kraków

JavaScriptES5/ES6Node.jsSQLNoSQLRESTful APISOAPGitJenkinsBitbucketAWS

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Windows

Zadania

  • Projektowanie oraz rozwój wysoce skalowalnych usług i aplikacji o wysokiej dostępności
  • Wdrażanie rozwiązań w nowo otwieranym
  • Utrzymanie istniejących programów
  • Przeprowadzanie testów
  • Współpraca z zespołem w metodyce Scrum
  • Stosowanie wysokich standardów i praktyk programistycznych

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie komercyjne na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość JavaScript, ES5/ES6
  • Znajomość technologii serwera aplikacji Node.JS
  • Znajomość baz danych: SQL, NoSQL
  • Doświadczenie w pracy z usługami sieciowymi (np. Usługi RESTful), SOAP, XML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

MILE WIDZIANE:

  • Ukończone wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii Oprogramowania, Informatyki
  • Praktyczna znajomość Git, Bitbucket, JIRA, Jenkins, AWS

Metodologia pracy

  • Scrum

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Szkolenia

Owoce

Chillout zone

Warsztaty

Kawa

Biblioteka techniczna

Nowoczesne biuro