Software Engineer

do 110/h

Wynagrodzenie netto

B2B

Forma zatrudnienia

Kraków

JavaScriptAngular 2+Bootstrap 4Node.jsPostgreSQLGitJenkinsSeleniumJira

Wielkość zespołu

10-15

Wielkość firmy

100

Linux

Windows

Zadania

  • Projektowanie oraz rozwój aplikacji webowych
  • Przeprowadzanie testów
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Praca w metodyce Scrum
  • Dbanie o wysoki standard pracy i stosowanie dobrych praktyk

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe z zakresu Inżynierii Oprogramowania lub Informatyki
  • Minimum 3 -letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w tym min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu stron w JavaScript
  • Praktyczna znajomość Node.js oraz Angular 2+
  • Umiejętności analityczne/rozwiązywania problemów
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych z wykorzystaniem Jasmine, Karma
  • Znajomość narzędzi i struktur testujących aplikacje webowe, takie jak Protractor, Selenium
  • Praktyczna znajomość Git, Bitbucket, JIRA, Jenkins, AWS
  • Doświadczenie w korzystaniu z Adobe Experience Manager
  • Znajomość platformy Oracle Commerce Cloud
  • Znajomość baz danych PostgreSQL

Metodologia pracy

  • Scrum

Szkolenia

Owoce

Prysznic