SQL Developer

90 - 110

Wynagrodzenie netto

B2B

Technologie

MS SQLSQLAzureData WarehouseAgileUMLEnterprise Architect

Wielkość zespołu

15-20

Wielkość firmy

100

Linux

Zadania

  • Rozwój i utrzymanie wielokomponentowych serwerów MS SQL
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie rozwiązywania incydentów
  • Praca z dużymi wolumenami danych oraz z bazami zasilanymi linkami bazodanowymi
  • Testy jednostkowe komponentów
  • Praca w zespołach Scrumowych
  • Aktualizowanie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Min. 5–letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MS SQL
  • Samodzielność w projektowaniu, pisaniu i analizie zapytań SQL
  • Umiejętność analizy problemów wydajnościowych
  • Znajomość platformy Azure / Data Warehouse
  • Znajomość metodyki Agile (Scrum)
  • Praktyczna znajomość UML i Enterprise Architect (w zakresie czytania dokumentacji)
  • Znajomość zagadnień z inżynierii oprogramowania (obiektowość, wzorce projektowe, bazy danych, warstwy oprogramowania)
  • Znajomość standardów procesu testowania oraz standardów zarządzania projektami – mile widziane
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Metodologia pracy

  • Scrum

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Wynajem kabrioletu

Owoce

Kawa

Nowoczesne biuro