Tester

Technologie

SQL

Praca zdalna

WEDŁUG UZNANIA

Delegacje

RZADKO

Wielkość zespołu

15+

Wielkość firmy

100+

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Zadania

  • Zapewnianie wysokiej jakości produktów dostarczanych Klientom;
  • Planowanie i przeprowadzanie testów;
  • Projektowanie przypadków testowych;
  • Tworzenie nowych narzędzi do testowania;
  • Uczestniczenie w rozwiązywaniu problemów wraz z innymi teamami by dotrzeć do ich przyczyny i znaleźć rozwiązanie.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
  • Doświadczenie w testowaniu architektury mikroserwisów (Windows);
  • Umiejętność przeprowadzania testów aplikacji desktopowych i webowych;
  • Doświadczenie w pisaniu zapytań w SQL na potrzeby przeprowadzania analiz/dochodzenia przyczyn problemów;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy, niezależność i wysoka motywacja do pracy;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Metodologia pracy

SCRUM

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Kawa

Nowoczesne biuro