Tester Oprogramowania

Technologie

AgileMicroServicesREST API

Wielkość zespołu

5-6

Wielkość firmy

100

Laptop

Komputer stacjonarny

Linux

Zadania

  • Udział w testowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki
  • Projektowanie i implementacja testów
  • Organizacja i utrzymywanie środowiska testowego
  • Tworzenie i przegląd przypadków testowych
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych
  • Analiza błędów z Zespołami Scrumowymi
  • Przygotowanie raportów i wniosków z testów
  • Zapewnienie jakości wytwarzanego oprogramowania, re-testy zgłoszonych i dostarczonych poprawek
  • Współpraca z zespołami frontendowymi, backendowymi, analitykami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-letnie doświadczenie w testowaniu systemów opartych o mikrosewisy
  • Doświadczenia w przygotowywaniu scenariuszy testowych
  • Doświadczenie w testowaniu API
  • Znajomość standardów związanych z wytwarzaniem oprogramowania Agile
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów związanych z tworzeniem oprogramowania
  • Dokładność i systematyczność
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerów, analityków wytwarzających oprogramowanie podejściem zwinnym;
  • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD.
  • Doświadczenie w automatyzacji testów.

Metodologia pracy

  • Scrum

Ubezpieczenie na życie

Konferencje

Język angielski

Łódka na mazurach

Apartament w Austrii

Imprezy integracyjne

Nowoczesne biuro