Web Architect

do 135/h

Wynagrodzenie netto

B2B

Forma zatrudnienia

Kraków

Java ScriptHTMLCSSOracle Commerce CloudGitBitbucketJenkinsJiraAWS

Wielkość zespołu

10-15

Wielkość firmy

100

Linux

Windows

Zadania

  • Udział w projektowaniu, rozwoju, testowaniu i utrzymaniu systemu oraz architektury aplikacji webowych
  • Pomoc we wdrożeniach i programowaniu aplikacji (pełny cykl życia: od zbierania wymagań do testowania).
  • Komunikacja ze specjalistami biznesowymi
  • Proponowanie usprawnień rozwiązań webowych
  • Doradztwo w zakresie dopasowania wymagań aplikacji do platformy i narzędzi programistycznych
  • Dbanie o wysoki standard pracy oraz stosowanie dobrych praktyk

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Oprogramowania lub podobnym
  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu/dostosowywaniu aplikacji Oracle Commerce Cloud (OCC)/Oracle ATG lub podobnej.
  • Praktyczna znajomość w programowaniu przy użyciu Javascript, HTML, CSS.
  • Ukończone studia wyższe z zakresu Inżynierii Oprogramowania lub Informatyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

MILE WIDZIANE:

  • Praktyczna znajomość Git, Bitbucket, JIRA, Jenkins, AWS
  • Doświadczenie w pracy w metodych zwinnych (Scrum)

Metodologia pracy

  • Scrum

Szkolenia

Owoce