Hurtowniedanych

Business Intelligence, analiza danych

Opiekujemy się nie tylko aplikacjami, ale też danymi naszych klientów. Administrujemy zaawansowanymi hurtowniami danych i infrastrukturą typu business intelligence.

Pozwala to nie tylko na gromadzenie wszystkich cennych danych w jednym miejscu i w strukturze, ale także na zapewnienie porządku, bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztów związanych z archiwizacją.
Na bazie otrzymanych od klienta danych prowadzimy zaawansowane procesy analityczne.

Zadaj pytanie

100

Specjalistów

9832

Przeprowadzonych analiz

450 mln

Administrowanych rekordów

Proces współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.


Dzięki sprawnemu procesowi
gwarantujemy pełne zadowolenie klienta

Pełne bezpieczeństwo

Znajomość procesów przechowywania i zabezpieczania danych oraz dostęp do najnowocześniejszej infrastruktury informatycznej pozwala nam na zaoferowanie naszym klientom najbardziej kompleksowej usługi archiwizacji zasobów cyfrowych.

Wiemy, że w XXI wieku dane są dla firm równie cenne co  dostępy do bankowych kont. Dlatego z największa powagą i szacunkiem opiekujemy się powierzonymi nam zasobami zapewniając im pełne bezpieczeństwo.

Ta usługa jest dostępna w następujących modelach współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.