Testowanie aplikacji

Testy manualne i automatyczne

Jesteśmy specjalistami od testów. Od lat współpracujemy z największymi firmami w Polsce i na świecie nad jakością oprogramowania.

Nasza grupa testerów nie tylko sprawdza wszystkie napisane przez nas aplikacje, ale także realizuje zlecenia związane z testowaniem aplikacji i systemów wykonanych poza naszym zespołem. Prowadzimy zarówno testowanie metodą automatyczną, jak i manualną. Po zakończonym procesie dostarczamy zamawiającemu kompleksowy raport.

Zadaj pytanie

100

Specjalistów

3450

Przeprowadzonych testów

1289

Przygotowanych raportów

Proces współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.


Dzięki sprawnemu procesowi
gwarantujemy pełne zadowolenie klienta

Doświadczenie, wiedza i rozeznanie w najnowocześniejszych technologiach sprawiają, że nasz zespół bez problemu podejmie się wykonania nawet najbardziej wymagających zadań. Niezależnie od branży, niezależnie od terminu!

Ta usługa jest dostępna w następujących modelach współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.