Utrzymanie i administracja

Administracja oprogramowania

Zapewniamy wsparcie w utrzymaniu oraz bieżącym administrowaniu aplikacjami napisanymi w dowolnym języku kodowania lub z przeznaczeniem na dowolną platformę.

Elastyczny system współpracy sprawia, że naszych specjalistów możesz zatrudnić nawet do krótkoterminowych lub najbardziej wymagających zleceń. Wszystko to zrobisz z pominięciem skomplikowanego i kosztownego procesu rekrutacyjnego.

Zadaj pytanie

100

Specjalistów

12

Utrzymywanych aplikacji

4h

Czas reakcji

Proces współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.


Dzięki sprawnemu procesowi
gwarantujemy pełne zadowolenie klienta

Na bieżąco administrujemy i opiekujemy się Twoimi systemami informatycznymi, zapewniając stałą kontrolę nad nimi w Twojej firmie. Zapewniamy prawidłowy przebieg aktualizacji oprogramowania, a także bezpieczeństwo Twoich zasobów. Zatrudniając naszych ekspertów, nie musisz myśleć o problemach związanych z opieką nad infrastrukturą informatyczną, możesz zaufać, że nasi specjaliści zrobią to za Ciebie!

Nasi ludzie zadbają o komfort pracy Twoich pracowników oraz zabezpieczenie danych Twojej firmy.

Ta usługa jest dostępna w następujących modelach współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.