Wdrożenia iintegracje systemów

Centralne systemy bankowe, ERP, CRM

Zapewniamy instalację i dostosowanie oprogramowania do wymagań użytkownika, a także migrację danych oraz testowanie i uruchomienie systemu informatycznego.

Oferujemy integrację: aplikacji, danych, sieciową, systemową. Dysponujemy aktualną wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania, organizacji sieci komputerowych oraz rozwiązań organizacyjnych. Zajmujemy się opracowaniem i realizacją planów kompleksowej informatyzacji przedsiębiorstw i instytucji, w tym unowocześnienia istniejących w nich systemów informatycznych.

Zadaj pytanie

100

Specjalistów

45

Wdrożonych systemów

89

Zintegrowanych systemów

Proces współpracy dostosowujemy do Twoich potrzeb.


Dzięki sprawnemu procesowi
gwarantujemy pełne zadowolenie klienta

Nasze doświadczenie to nie tylko kompetencje informatyczne, ale też bezbłędna organizacja pracy. Po przeprowadzeniu dziesiątek zaawansowanych logistycznie operacji informatycznych wiemy jak działać, żeby wprowadzanie innowacji w firmie przebiegało bezinwazyjnie dla jej codziennej pracy. Posiadamy doświadczenie zarówno we wdrażaniu systemów od podstaw jak i unowocześnianiu istniejącej infrastruktury. Pracę planujemy w oparciu o harmonogramy działania przedsiębiorstw dostosowując swój kalendarz do potrzeb zamawiającego.

Ta usługa jest dostępna w następujących modelach współpracy

Z nami możesz szybko pozyskać najwyższej klasy specjalistów do zrealizowania Twojego projektu.
Już teraz zapoznaj się z przejrzystymi modelami współpracy!

Możemy wziąć odpowiedzialność za część lub całość projektu, który realizujesz lub będziesz realizować, niezależnie od wymagań, terminów, czy też zleceniodawcy.

Outsourcing specjalistów IT pozwala na obniżenie kosztów kadrowych, skuteczniejsze zarządzanie budżetem projektowym, zmniejszenie ryzyka operacyjnego oraz usprawnienie realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy bazą kilkudziesięciu tysięcy rekordów ekspertów IT, prowadzimy wieloetapową i profesjonalną rekrutację na każde stanowisko z branży IT.

Formuła Team Leasing pozwala na zatrudnienie całego zespołu IT, który będzie wspierać Twoją firmę, przy konkretnym projekcie, albo przez konkretny okres czasu.